Sendes til:
Norge
Leveringstid: 2-4 arbeidsdager, fra 59 kr* - Les mer. +1400 merker – Se mer. 14 dagers returrett – 79kr* - Les mer.

Karafler, kanner & mugger

19 produkter
19 produkter
Display:
Broste Copenhagen Tekanne 'Nordisk sand' '' - Karafler, kanner & mugger - NORDIC SAND / cream
25% rabatt
Broste Copenhagen
Tekanne 'Nordisk sand' '' - Tekanner
1 L
404.25 kr539 kr
Broste Copenhagen Tekanne for en 'nordisk sand' '' - Karafler, kanner & mugger - NORDIC SAND / grey
40% rabatt
Broste Copenhagen
Tekanne for en 'nordisk sand' '' - Tekanner
0.7 L
155.40 kr259 kr
Bloomingville Limone Teapot - Karafler, kanner & mugger - YELLOW / yellow
25% rabatt
Bloomingville
Limone Teapot - Tekanner
730 ML
336.75 kr449 kr
Broste Copenhagen SANDVIG Tea pot - Karafler, kanner & mugger - WHITE / white
50% rabatt
Broste Copenhagen
SANDVIG Tea pot - Tekanner
11.3X10.8CM
249.50 kr499 kr
Broste Copenhagen TEKANNE FOR ÉN PERSON «NORDIC SEA» STENGRES - Karafler, kanner & mugger - NORDIC SEA / blue
25% rabatt
Broste Copenhagen
TEKANNE FOR ÉN PERSON «NORDIC SEA» STENGRES - Tekanner
0.7 L
194.25 kr259 kr
Anna + Nina Shamrock Tea Pot - Karafler, kanner & mugger - GREEN / green
35% rabatt
Anna + Nina
Shamrock Tea Pot - Tekanner
600 ML
467.35 kr719 kr
Joe Frex Melkekanne - Karafler, kanner & mugger - BLACK / black
30% rabatt
Joe Frex
Melkekanne
350 ML
279.30 kr399 kr
Rörstrand Ostindia Tea pot 1,2L - Karafler, kanner & mugger - BLÅ / blue
25% rabatt
Rörstrand
Ostindia Tea pot 1,2L - Tekanner
1.2 L
1312.50 kr1750 kr
Kähler Hammershøi Poppy Tekande 1,2 l - Karafler, kanner & mugger - WHITE W. DECO / white
  • Få igjen på lager
25% rabatt
Kähler
Hammershøi Poppy Tekande 1,2 l - Tekanner
1.2 L
861.75 kr1149 kr
Marimekko Home SIIRTOLAPUUTARHA TEAPOT 7DL - Karafler, kanner & mugger - WHITE, BLACK / black
40% rabatt
Marimekko Home
SIIRTOLAPUUTARHA TEAPOT 7DL - Tekanner
70 CL
687 kr1145 kr
Marimekko Home UNIKKO TEA POT 7 DL - Karafler, kanner & mugger - WHITE, WHITE / white
40% rabatt
Marimekko Home
UNIKKO TEA POT 7 DL - Tekanner
7 DL
687 kr1145 kr
Studio About PITCHER - Karafler, kanner & mugger - ROSE/MILKY JADE / multi
  • Få igjen på lager
25% rabatt
Studio About
PITCHER - Vannkarafler
10X24X16
741.75 kr989 kr
Bloomingville Bea Teapot - Karafler, kanner & mugger - NATURAL / cream
25% rabatt
Bloomingville
Bea Teapot - Tekanner
120 CL
374.25 kr499 kr
Broste Copenhagen TEKANNE «NORDIC SAND» - Karafler, kanner & mugger - NORDIC SAND / beige
20% rabatt
Broste Copenhagen
TEKANNE «NORDIC SAND» - Tekanner
420 kr525 kr
house doctor Vinkjøler, HDKett, Sølvfinish - Karafler, kanner & mugger - SILVER FINISH / silver
25% rabatt
house doctor
Vinkjøler, HDKett, Sølvfinish - Vin & champagnekjølere
450 kr600 kr
Marimekko Home OIVA TEAPOT 7DL - Karafler, kanner & mugger - WHITE / white
40% rabatt
Marimekko Home
OIVA TEAPOT 7DL - Tekanner
70 CL
594 kr990 kr
Kähler Hammershøi Tekanne 1,2 l indigo - Karafler, kanner & mugger - INDIGO / navy
30% rabatt
Kähler
Hammershøi Tekanne 1,2 l indigo - Tekanner
1.2 L
720.30 kr1029 kr
Broste Copenhagen TEKANNE «NORDIC SEA» I STENGRES - Karafler, kanner & mugger - NORDIC SEA / blue
20% rabatt
Broste Copenhagen
TEKANNE «NORDIC SEA» I STENGRES - Tekanner
1 L
431.20 kr539 kr
Vacuvin Active Cooler Wine HEXO Vacuvin® - Karafler, kanner & mugger - GRAPHITE / grey
25% rabatt
Vacuvin
Active Cooler Wine HEXO Vacuvin® - Vin & champagnekjølere
Ø13.3X20.5CM
501.75 kr669 kr